Cūkas

Premiksi sivēnmātēm, barokļiem un sivēniem

Premiksi sivēnmātēm

Mūsdienu tehnoloģiju nodrošinātā barība un metodes ir panākušas ievērojamu pieaugumu cūku audzēšanas nozarē. Pavirša audzēšana prasa ļoti daudz dzīvnieku resursu. Tā arī paaugstina slimību risku. Lai dzīvnieku audzēšana notiktu augstākajā līmenī, nepieciešama augstas kvalitātes barošana un aprūpe.
Vilofoss nodrošinātās pielāgotās barošanas metodes un plašais produktu klāsts atbilst šīm prasībām.

Premiksi barokļiem

Profesionāla līmeņa cūku audzēšanā svarīgākais ir izcils rezultāts un barošanas izmaksu efektivitāte. Izstrādājot barošanas stratēģiju, ir jāņem vērā vairāki aspekti. Kritiski svarīgi ir tādi aspekti kā tehniskais aprīkojums, ģenētika, dzimums un barošanas tehnoloģija. Vilofoss darbinieki ir specializējušies ieteikumu sniegšanā un pielāgotu risinājumu izstrādē. 

Premiksi sivēniem

Vissvarīgākā panākumu atslēga ir sivēnu audzēšana. Lai nodrošinātu optimālu vielmaiņu, ir jāpanāk, ka sivēniem jau dzīves sākumposmā ir pareiza gremošanas sistēmas darbība. Sivēnu audzēšanā ļoti svarīgi ir produkti ar optimālu sastāvu, lai tie sivēniem garšotu.

Vilofoss darbiniekiem šajā jomā ir plašas zināšanas, kas izmantojamas gan praktiskajā darbā lauku saimniecībās, gan barošanas stratēģiju izstrādē.