Mājputni

Premiksi mājputniem

Mājputnu audzēšanas metodes ir atšķirīgas atkarībā no audzēšanas mērķa. Barošanas prasības tiek noteiktas atkarībā no dzīvnieka sugas un audzēšanas apstākļiem. Vilofoss darbiniekiem ir vajadzīgās zināšanas un pieredze, lai izpildītu nepieciešamās prasības un paaugstinātu audzēšanas līmeni.

 

Jauns PECKStone produkts mājputniem!

“PECKStone Poultry” — jauns, stimulējošs produkts dējējvistām, broileriem, zosīm un tītariem

Ar PECKStone baroti mājputni uzvedas dabiski, un šis produkts uzlabo mājputnu labturības līmeni. Knābājot akmeni, mājputni var arī asināt knābi. Tādējādi tiek samazināts traumu skaits, kas gūtas, mājputniem knābājot citam citu.

Turklāt “PECKStone Poultry” nodrošina dzīvniekiem papildu mikrominerālvielu, Ca, Mg un Na devas. Tiek veicināta veselīga vielmaiņa un uzlabota kaulu struktūra un apspalvojums.

Vitfoss piedāvā trīs PECKStone produkta veidus. “PECKStone Poultry”, kura pamatā ir minerāli un kas piemērots bioloģiskajām lauku saimniecībām. “PECKStone Poultry Wheat”, kurā iekļauti veseli kviešu graudi, tādēļ pēc konsistences tas ir mīkstāks. Šis produkts galvenokārt ir paredzēts broileriem. “PECKStone Poultry Wheat Organic” var izmantot bioloģiskā mājputnu audzēšanā.

Visi trīs produkti ir kvalitatīvas barības piedevas.

PECKStone Poultry” ir pieejams 10 kg traukā, bet “PECKStone Wheat” un “PECKStone Poultry Wheat Organic” — 8 kg traukā.

Uzstādīšana: Bloku var apgriezt otrādi un novietot uz trauka vai arī ielikt atsevišķi iegādājamā turētājā. 

Peckstone